Cyfrowi nomadzi, czyli praca w tropikach

O tym kim są cyfrowi nomadzi (nomadowie?) i dlaczego fajnie pracować zdalnie i jeszcze co w tym jest słabego (słabe strony są).

Dziwactwa krajowe

O tym czym są dziwactwa, z podziałem na kraje, ale bez kategoryzacji. I o tym, że posiadanie dziwactwa jest spoko, i że niezależnie od tego czy chodzi o kraj czy o człowieka to właśnie to sprawia, że jesteśmy wyjątkowi (trzeba tylko uważać, żeby nie być za bardzo).

Fryzjer w podróży

O włosach. I strzyżeniu się w podróży, a także o tym co jest zwykłe i normalne, a co nie i dlaczego w większości, życie składa się z tego pierwszego.

Zło z internetowego forum

O forum jako takim, i o tym dlaczego nie nadaję się do przeszukiwania grup facebookowych. Oraz o pająkach które powinny być wolne i aktywistach na rzecz tychże.

Wyprowadzka w świat

O tym, że się szykuje wyprowadzka w świat. No i o tym, że jak się ma za dużo czasu i kierunków do wyboru to się chce jechać wszędzie. A przecież nie można. Nie na raz.

Pisanie książki i kodeks moralny

O rzeczach dla mnie ważnych. I o tym dlaczego funkcjonuję jak funkcjonuję, a nie funkcjonuję inaczej. I trochę o Obornikach Śląskich i kodeksie moralnym.

Norweskie słodycze są pełne zła

O tym, że Norwedzy są mistrzami w wymyślaniu słodyczy zrobionych z najczarniejszych myśli i złej energii oraz o ekspedientce co miała dużo wspólnego z łososiem. Ale główny temat: słodycze.

Alkohol, Norweski festiwal i waga ciężka

O tym dlaczego należy iść na mały festiwal, w tyciej wiosce i jakie doświadczenia można stamtąd wynieść. Oraz o wadze Norweskich dam, oraz umiejętności do utrzymania pozycji horyzontalnej przez Panów.

Tuning motocykli w Azji

O tym, że tuning można zrobić i z niczego, oraz o tym jak powinno się to robić. Oraz o tym, że niektórzy chcą być N.Cagem, a przecież tak nie można.