NXT 2015 [GALERIA] Motocyklem na północ cz3

Trochę zdjęć z naszej wyprawy motocyklem na północ, czyli NXT 2015. W galerii poniżej tylko Norwegia, czyli kraj pełny fiordów niesamowitych widoków i małej ilości ludzi na metr kwadratowy.

NXT 2015 [GALERIA] Motocyklem na północ cz2

Czyli foto relacja z wyprawy motocyklem na północ część druga. Jak wygląda zachód bez zachodu słońca i deszcz czyli główny towar eksportowy kraju fiordów.

NXT 2015 Odc 1: Wiosna? Zapomnij!

O tym jak ruszyłem z Polski na północ, żeby znaleźć Mikołaja, dokarmić fjordy i ustanowić rekord w najdalej wysuniętym pasztecie z Biedronki.

NXT 2015 [GALERIA] Motocyklem na północ

Zdjęcia z pierwszych dni wyprawy motocyklowej na północ. Jadę tak daleko jak się będzie dało. A dlaczego? --- I'm going as far as you could be. But why?

Best photos of Xpress Tour

Najlepsze z najlepszych. Zdjęcia z wypraw Xpress Tour. Europa, Ameryka południowa, Azja, Australia, różne kontynenty, jedno marzenie: by podróżować.

MXT 2012 Odc 07: O zabawie motocyklem w piachu, i tureckich rozmowach

O docieraniu do Stambułu, o przedzieraniu się przez Turecką granicę oraz o offroadzie, który skończył się jedzeniem piasku. O tym jak mieliśmy dwóch hostów, ale prawie spalibyśmy na tureckiej ulicy.

MXT 2012 Odc 06: O kryzysie w Grecji, wolnym internecie i tym czy należy mieć PLAN?

O prędkości internetu na świecie, o tym czy należy mieć PLAN na podróż i o tym dlaczego kłóciliśmy się na wyprawie. O tym jak za darmo zjeść w Grecji i o człowieku który potrafił upchnąć wielu gości na metrze kwadratowym mieszkania.

MXT 2012 Odc 05: Macedonia i Albania motocyklem (ale w biegu)

Macedonia i Albania na szybko, o przekraczaniu granic i braku deszczu przez pół roku. Trochę o Macedończykach i o jednym Hiszpanie co się na wyprawę wybrał.

MXT 2012 Odc 04: O gotowaniu, walce z komarami i jeździe motocyklem po Grecji

O tym jak przejechaliśmy przez Bułgarię i trafiliśmy do Grecji, oraz o tym jak powinno się gotować na wyprawie. O nowych znajomych w Grecji i nocnej walce z komarami.