Tajskie krewetki prosto z marketu

Dlaczego Tajskie krewetki są super oraz o Paniach na targu, które jednym okiem są w stanie ocenić pojemność jedzeniową człowieka

Codzienność w Azji południowo-wschodniej

Codzienność w Azji to ciężki kawałek chleba. Trzeba dawać sobie radę na przykład z zakupami w Tesco. Nie ma łatwo. Walka o przetrwanie.

Jedzenie w Tajlandii

O tym jak wygląda nasze jedzenie w Tajlandii i czy Happy Meal może być wyżywieniem dla rodziny. Oraz o tym co czuje sie po trzeciej dokładce pierogów.

Postcard: Phuket Town

Przedstawiam Wam za jednym zamachem samo miasto Phuket i cytat który podsumowuje moje odczucia na temat ciągłego zmieniania miejsca zamieszkania.

Smaki Tajlandii

W tym odcinku temat to Smaki Tajlandii, czyli Tajska kuchnia, bo jedzenie w Tajlandii to rzecz święta! Nie będzie tajskich nazw potraw, ale podamy Wam ceny, tak żebyście mogli wiedzieć czego się spodziewać, gdy już tu wylądujecie.

Tajski vlog w 4 rozdziałach

Nowy rok, Patong i turystyczna plaża

O tym jak wygląda sylwester na Patong (Phuket), ale najpierw o ogrodzie orchidei. A, i o gigantycznych kurczakach i turystycznych plażach.

Obchodzimy święta na Phuket

O tym jak obchodziliśmy święta (a raczej jak je ominęliśmy) i o tym dlaczego Tajowie obchodzę wszelkie święte jeśli są one związane ze sprzedażą chińskich zabawek.

400 kilometrów na skuterze po południu Tajlandii

Postanowiliśmy sprawdzić czy da się zrobić 400 kilometrów na naszym skuterze po Tajlandii. I wyszło, że i tak (no w końcu zrobiliśmy), i nie (skuter nam się zepsuł).

JEDEN DZIEŃ W TAJLANDII

O tym jak spędzić dzień w Tajlandii: na Phuket i pobliskiej Cocunut Island oraz o tym, że dzień dzieli się na posiłki. Posiłki są ważne. I o muzyce z odpustu.