Karton mędrzec

O tym, że ocenianie po okładce jest be. Oraz jak rozpoznać na pierwszy rzut oka, że może chodzić o narkotyki, albo bombę. A potem zorientować się, że wcale nie o to chodzi bazując na stereotypach. Stereotypy też są be- tak na marginesie.

Tajskie krewetki prosto z marketu

Dlaczego Tajskie krewetki są super oraz o Paniach na targu, które jednym okiem są w stanie ocenić pojemność jedzeniową człowieka

Codzienność w Azji południowo-wschodniej

Codzienność w Azji to ciężki kawałek chleba. Trzeba dawać sobie radę na przykład z zakupami w Tesco. Nie ma łatwo. Walka o przetrwanie.

Jedzenie w Tajlandii

O tym jak wygląda nasze jedzenie w Tajlandii i czy Happy Meal może być wyżywieniem dla rodziny. Oraz o tym co czuje sie po trzeciej dokładce pierogów.

Postcard: Angkor

O tym dlaczego warto wrócić do Angkor i dlaczego, mimo, że byłem tam już dwa razy wrócę pewnie jeszcze.

Postcard: Phuket Town

Przedstawiam Wam za jednym zamachem samo miasto Phuket i cytat który podsumowuje moje odczucia na temat ciągłego zmieniania miejsca zamieszkania.

25 godzin w Angkor Wat

Smaki Tajlandii

W tym odcinku temat to Smaki Tajlandii, czyli Tajska kuchnia, bo jedzenie w Tajlandii to rzecz święta! Nie będzie tajskich nazw potraw, ale podamy Wam ceny, tak żebyście mogli wiedzieć czego się spodziewać, gdy już tu wylądujecie.

Tajski vlog w 4 rozdziałach

Nowy rok, Patong i turystyczna plaża

O tym jak wygląda sylwester na Patong (Phuket), ale najpierw o ogrodzie orchidei. A, i o gigantycznych kurczakach i turystycznych plażach.